Wygrana mastersów BSMS Bartoszyce w turnieju na Litwie

10 grudnia drużyna masters BSMS Bartoszyce pojechała na Litwę, aby wziąć udział w turnieju piłki ręcznej zorganizowanym w miejscowości Alytus. Nasi szczypiorniści okazali się bezkonkurencyjni zajmując w rozgrywkach pierwsze miejsce!

Do rozegrana mieliśmy trzy spotkania. W pierwszym, po rzutach karnych, pokonaliśmy gospodarzy turnieju Alytus (12:12 k. 5:4), w drugim byliśmy lepsi od drużyny z Wilna (16:10), a w trzecim wygraliśmy ze szczypiornistami z Kowna (12:8).

Królem strzelców oraz MVP turnieju został nasz zawodnik Marcin Trebliński! Gratulacje!

Był to pierwszy nasz turniej po długiej przerwie. Kolejny sprawdzian przed naszą drużyną już w lutym przyszłego roku podczas Memoriału Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej. Więcej informacji o samym wydarzeniu już wkrótce.