Porażka z AZS Fahrenheit Gdańsk na inaugurację rundy rewanżowej

W minioną niedzielę (6 lutego) nasza drużyna rozegrała pierwszy, i zarazem wyjazdowy mecz drugiej w ramach II ligi. Bardzo wyrównane spotkanie z AZS Fahrenheit Gdańsk okazało się lepsze dla gospodarzy, którzy wygrali całe spotkanie (32:30).

Spotkanie od samego początku miało wyrównany przebieg. W pierwszych minutach meczu nasz zespół wyszedł na prowadzenie, jednak dobrego wyniku nie udało się utrzymać na dłużej. Zespół z Gdańska szybko odrobił straty. Na przerwę schodziliśmy przegrywając jedną bramką (15:14).

Druga połowa spotkania okazała się lepsza dla gospodarzy. Do ostatnich minut mecz był bardzo wyrównany ale to zespół z Gdańska był bardziej skuteczny w ostatnich akcjach wygrywając ostatecznie całe spotkanie 32:30.

AZS Fahrenheit Gdańsk – BSMS Bartoszyce 32:30