Porażka z KU AZS UKW Bydgoszcz

6 listopada nasza drużyna przed własną publicznością rozegrała kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi piłki ręcznej.

Obie drużyny przed 8. kolejką spotkań miały na swoim koncie po jednym zwycięstwie. Na pierwszą połowę bardziej zmotywowani wyszli gospodarze, którzy po sześciu minutach prowadzili 5:0. Pierwsza połowa zakończyła się dla nas bardzo pomyślnie bo na przerwę schodziliśmy z 6-cio bramkową przewagą (18:12).

Po zmianie stron drużyna z Bydgoszczy wykorzystała festiwal błędów i nieskuteczności z naszej strony. Goście w ciągu dziesięciu minut doprowadzili do wyrównania. Końcówka meczu należała zdecydowanie do nich. Na pięć minut przed końcem meczu ekipa z Bydgoszczy prowadziła różnicą trzech bramek nie pozwalając nam na odrobienie strat. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:31.

Najbliższy mecz rozegramy w niedzielę, 5 grudnia również przed własną publicznością. Naszym rywalem będzie drużyna KS Szczypiorniak II Olsztyn. Początek spotkania godz. 17:00.

BSMS Bartoszyce – AZS UKW Bydgoszcz 28:31 (18:12)

BSMS Bartoszyce: Korneliusz Lewoń, Hubert Działa (1), Ostrowski Patryk, Habiński Kacper, Lasota Cezary (3), Pałasz Dominik (8), Stankiewicz Tomasz, Lewandowski Jakub (2), Możejko Andrzej, Działa Bartłomiej (2), Sokólski Kamil (1), Jurewicz Łukasz, Trebliński Marcin (1), Petrykowski Piotr, Tokarz Filip (7), Borysiuk Tymoteusz (3).