Porażka w Tczewie

30 października 2021 r. nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie w ramach II ligi piłki ręcznej. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespól Sambor Tczew. Drużyna, która do tej pory wygrała wszystkie mecze i zajmowała 2 miejsce w lidze.

Słabo weszliśmy w mecz i początkowo przegrywamy 2:6, jednak stopniowo poprawiamy naszą grę i w 26 minucie jest tylko 13:14. Niestety następuje 2 minutowy przestuj i pierwszą połowę przegrywamy 14:17. Druga połowa to gra wyrównana przez pierwsze 12 minut a my przegrywamy 16:20. Od tego momentu zaczynamy grać coraz lepiej i w 52 minucie jest tylko 23:24 i jesteśmy w posiadaniu piłki na remis. Niestety znowu następuje 2 minuty zastoju, trzy razy gubimy piłkę w ataku, a przeciwnik nas kontruje i przegrywamy 23:27. Mimo ambitnej walki nie udaje się już dogonić przeciwnika. Przegrywamy ostatecznie 26:30.

Brawo za walkę, szkoda tylko, że w kolejnym meczu przegrywamy w końcówce własnymi błędami.