Porażka z Jeziorakiem Iława

W dniu 10.10.2021 w hali BOSIR w Bartoszycach odbył się mecz 4 kolejki II ligi pomorskiej pomiędzy miejscowym BSMS Bartoszyce a faworyzowanym zespołem do awansu IKS Jeziorak Iława.

Przeciwnik w swoim składzie posiada zawodników mających swoje chwile gry w zespołach superligi czy I ligi. Od początku zarysowała się przewaga bardziej doświadczonego przeciwnika, który po 17 minutach prowadził 11:3, a pierwszą połowę zakończył prowadzeniem 14:7. Nasz zespół próbował, jednak był bardzo nieskuteczny, a przeciwnik, który przewyższał nas warunkami fizycznymi systematycznie w drugiej połowie podwyższał wynik prowadząc w 47 minucie 25:12.

W końcówce ambitnie nasz zespół walczył o zmniejszenie rozmiarów porażki i to się udało. Ostatecznie ulegamy liderowi II ligi 21:29. Najskuteczniejszymi zawodnikami w naszej drużynie byli Tymoteusz Borysiuk (6 bramek) i Kacper Habiński (4 bramki).

BSMS Bartoszyce – IKS Jeziorak Iława 21:29 (7:14)

BSMS Bartoszyce: Korneliusz Lewoń, Hubert Działa, Mariusz Froń, Kaceper Habiński-4, Paweł Dziakiewicz-1, Cezary Lasota-3, Szymon Hanowicz, Tomasz Stankiewicz, Jakub Lewandowski-2, Bartłomiej Działa, Kamil Sokólski, Łukasz Jurewicz-1, Piotr Petrykowski, Filip Tokarz-3, Damian Dyszkowski-1, Tymoteusz Borysiuk-6

Jeziorak Iława: Michał Pająk, Jan Dembowski-3, Jakub Jaworski-5, Tomasz Zembrzycki-1, Igor Rasztęborski, Mateusz Trautsolt, Bartosz Prietz-4, Karol Cichocki-9, Filip Szcawiński-3, Patryk Żurawski-1, Patryk Dembowski-1, Jakub Węglerski, Jakub Minder-2, Dawid Jadanowski, Łukasz Jaworowski